На Рівненщині відкриють «веселковий» дитсадок

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 09/13/2017 - 12:09

Новий дитсадок у селі Обарів, що на Рівненщині, незабаром не зможе відірвати від себе погляди перехожих.

«Будівлю як зовні, так і всередині адаптуватимуть до освітнього середовища «Новий освітній простір», - розповідає заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, який ознайомився із проектом будівництва дитсадка.

На заклад спрямували понад 9 мільйонів бюджетних коштів, з яких 6 – з Державного фонду регіонального розвитку.

Будівельники вже впорались з основною роботою ; утеплили приміщення, монтують котельню, впорядковують прилеглу територію.

Фасад дитсадка вже почав тішити око яскравими барвами. Навколо вікон нанесли різнокольорове обрамлення. Тематичне оформлення матимуть стіни і зсередини.

«Заклад розрахований на 80 місць. Будівлю плануємо здати в експлуатацію цього року. Переконаний, що дитсадок стане справжньою окрасою села та територією радості для дітей. Тут має бути комфортно для ігор і навчання», - зазначив Віталій Ундір.

Інформацію надано прес-службою Рівненської ОДА.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.