Мер Рівного через суд вимагає вибачень і ще планує "скачати" 100 тисяч гривень

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 09/13/2017 - 10:43

Фото ілюстративне

Нагадаємо, суперечки навколо приміщень у самісінькому центрі парку Шевченка, відомих колись як кафе «Пательня» або «Домінус», тривали вже не один рік. Власник хотів отримати землю під ними, а місто – через суди не дозволили цього. Дійшло до особистих звинувачень: міський голова Рівного Володимир Хомко під час цих скандальних подій ще у 2015 році на камери повідомив, що подає на власника кафе «Домінус» до суду. Адже останній звинуватив мера у вимаганні хабара у 10 тисяч доларів від невідомого інвестора. Згодом місту вдалося виграти суди, тож спершу знесли альтанки на колишньому танцмайданчику, а за тим і кафе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

Зараз на місці облаштували клумбу. За словами міського голови Рівного, це показовий жест.

- Зроблено це, щоб ніхто собі навіть думки не мав, що там щось може з’явитися. Там буде просто відпочинкова зона. Я дуже радий, що виграли цей суд. Не те, що мені було образливо, але трохи дивно, що ніхто з громадськості не підтримав. А це набагато більша проблема була, ніж кусочок у «Ліона». Це могли в центрі парка нахабно вирвати кусок землі, маніпулюючи рішеннями судді. Такого випадку не було за всю історію Рівного! Але відвоювали. Суди всі об’єктивно віднеслися. До самої останньої інстанції. Хоч він (власник ПП «Домінус» - ред.) писав бозна що і звинувачення… Більше того, компанія вибачилася, ще він вибачиться. Зараз проти нього порушена карна справа, за те, що він не вибачився, бо невиконання рішення суду тягне за собою карну відповідальність. А далі в мене заморожена справа до суду ще й на 100 тисяч гривень. Вибачиться, тоді у мене найнятий адвокат і я його доведу. І 100 тисяч гривень ще "скачаю" з нього із величезним задоволенням, - заявив міський голова Рівного. 

Коментарі

Пане міський голово, "виграйте суд", будь ласка, ще й стосовно колишнього кінотеатру в парку ім.Т.Г.Шевченка з однойменною назвою.Так хочеться, щоб і там було все гарно облаштовано. А разом з тим і тенісні корти , що поруч, давно потребують реконструкції. Наші діти заслуговують на якісні сучасні спортивні майданчики. Дякую за увагу.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.