Хворі на цукровий діабет рівняни можуть отримати в аптеках інсулін

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 09/12/2017 - 14:55

З червня цього року у Рівному в двох аптечних мережах «Рівнефармація» та «3і» відбувається видача інсуліну для хворих на діабет рівнян. На це з держбюджету виділили 3,47 мільйона гривень.

За словами начальника управління охорони здоров'я Віктора Іськіва, кількість хворих на цукровий діабет у місті, як і загалом у державі зростає. Загалом зареєстровано близько 19 тисяч хворих. Майже дві тисячі з яких потребують інсулінопрепаратів.

Рівнерада долучається до допомоги хворим на цукровий діабет. У рамках спеціальної програми передбачено 800 тисяч гривень. 404 тисячі гривень уже використали на таблетовані препарати.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.