Травичка та плотик з верби: рівненські полісмени радять, як боротися з паркуванням на газонах

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 08/23/2017 - 17:12

Вчора, 22 серпня, рівненські полісмени Андрій Медвідь та Іванна Бояківська на запрошення місцевого «Екоклубу» провели тематичну лекцію «Правила дорожнього руху в житлових кварталах та дворах». На зустріч прийшло чимало рівнян. Говорили про те, як діяти, якщо стали свідками порушення водіями правил дорожнього руху, правил паркування (зокрема на газоні), про дії у випадку порушень, пов'язаних з палінням, розпиттям алкоголю та при порушенні громадського порядку. Наприкінці полісмен Андрій Медвідь дав практичну пораду рівнянам, як боротися із водіями, які паркуються на газоні:

- Для того щоб учасники дорожнього рух не ставили свої автомобілі на газоні, у мешканців багатоквартирних будинків є повне право встановлювати огородження висотою хоча б 15-20 сантиметрів. То у ваших повноваженнях. Можете перекопати уже заїжджену територію, засіяти травичкою і встановити плотик, навіть сплести із верби.  Вже тоді транспортні засоби точно заїжджати не будуть, - зауважив полісмен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через ДТП на Київській у Рівному ускладнено рух (ФОТОФАКТ)

Деталі зустрічі згодом на сайті ГОЛОСНО.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.