Поліція досі судиться із посадовцями за нерозчищені від снігу дороги на Рівненщині

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 08/14/2017 - 11:00

На початку лютого цього року Рівненщину накрили потужні снігопади. Впродовж кількох дів навіть трасою міжнародного значення Київ- Чоп,  проїхати було не можливо. При цьому ні місцеві жителі, ні правоохоронці снігоочисної техніки на дорогах області не бачили.

- 8 лютого я приїхав у Дубенську дорожньо-експлуатаційну дільницю (у місті Дубно Рівненської області), ні начальника, ні головного інженера на місці не було. Техніка теж не виїжджала. На дорозі снігу було по коліна. Усе це зафіксували і на начальника Дубенської ДЕД склали протокол за неналежне утримання доріг. Ситуація повторилася і 9 лютого, тож ми склали другий протокол, цього разу на головного інженера. Бо за поясненням начальника Дубенської ДЕД, саме головний інженер 9 лютого виконував обов’язки керівника, оскільки сам начальник, запевнив, що напередодні працював 24 години, тож дві доби поспіль працювати він не міг, - розповідає начальник безпеки дорожнього руху Сергій Коханюк.

ЧИАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські патрульні оштрафували начальника ШЕУ

Обох посадовців оштрафували на суму по 1020 гривень із власного доходу. Та, якщо начальник штраф оплатив, то інженер постанову оскаржив у Дубенському суді.

-  Головний інженер у суді стверджував, що він не є посадовою особою і, нібито, ні за що не відповідає. Переконував, що його взагалі звільнили, але у той же час у адмінпозові вказує, що він працює головним інженером, - говорить Коханок. – чомусь у Дубенському суді на це не зважили і постанову скасували.

За словами полісмена, зараз правоохоронці готуються оскаржувати рішення першої інстанції у Житомирському апеляційному суді.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.