Дорожники області ремонтують дорогу від Рівного до Сарн

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 08/12/2017 - 11:05

Нині роботи тривають на ділянці Городище-Рівне-Староконстянтинів. Загальна її протяжність — понад сім кілометрів. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг в Рівненській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громади Рівненщини вже можуть готувати проекти на наступний рік

Нині шляховики поклали нижній шар асфальту і продовжують працювати над вирівнюванням верхнього. Крім цього, дорожники влаштовують бордюрний профіль, замінюють на нові прикрайкові лотки. А далі на дорожнє полотно нанесуть розмітку.

Після робіт на цьому відрізку, перейдуть до іншого з семи на дорозі від Рівного до Сарн, що запланували відремонтувати.

Нагадаємо, реконструкція автошляху Городище-Рівне-Староконстянтинів виконується в рамках митного експерименту.

Загалом цьогоріч планується витратити більше півмільярда гривень для ремонту доріг. Левова частка цих коштів має надійти в результаті перевиконання плану митних зборів Рівненської митниці. Усі ці кошти, а це близько 300 мільйонів гривень, планують використати на ремонт дороги Рівне-Сарни та Рівне-Острог.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.