Гості з Німеччини привезли на Рівненщину музичні інструменти, літературу та історичні документи

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 08/12/2017 - 10:13

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики облради Аллою Черній зустрілися з гостями з Німеччини, предки яких мешкали на Волині: головою товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтером Манцом, представником Міністерства освіти Німеччини Мештхільд Вальсдорф, головою товариства «Земляцтво Вісла Варта» Доктором Мартіном Шпрунгалом та його заступником Лютером Якобі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Половину чорнобильців Рівненщини оздоровили за новим порядком

Ця зустріч стала своєрідним підсумком спільної роботи, що розпочата рік тому. Адже під час минулого візиту делегації на Рівненщину були започатковані декілька спільних проектів, які вже мають практичні результати.

— У нас є хороша приказка: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього». Тож радий, що Ви пам'ятаєте та шануєте історію своїх предків, — звернувся до учасників делегації Микола Драганчук. — Дякуємо за підтримку Німеччини. Особливо в нинішній нелегкий період — коли на Сході йде війна.

Учасники зустрічі відмітили, що раді співпраці, яка вже переросла в міцну дружбу. Вони розповіли, що привезли з собою навчальну літературу, музичні інструменти для учнів музичних шкіл краю, а також унікальні історичні документи, які будуть передані Рівненському обласному краєзнавчому музею. А також планують відправити на стажування до Німеччини 6 студентів з Рівного.

— У нас діє прекрасний проект «Кожній дитині — музичний інструмент». Завдяки Вам, такий же матиме й Україна, — зазначив голова товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтер Манц.

Учасники зустрічі відмітили, що їхня співпраця буде продовжуватися. Зокрема, в галузях освіти та культури.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.