План на мільйон: львів’яни збираються підписати угоду з Рівнерадою вже наступного тижня

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 08/02/2017 - 14:00

Нагадаємо, близько півтора роки тому фахівці львівської фірми «Укрзахідпроектреставрація» на замовлення Рівнеради приступили до розробки історико-архітектурного плану Рівного. Та коли місцеві активісти вирішили поцікавитися, на якій стадії виготовлення такого важливого документу, з’ясували, що вся робота призупинилася. «Немає грошей – не буде роботи», – пояснили львівські експерти. Виявляється, профінансувавши перший етап робіт – 450 тисяч гривень – Рівне не поспішає дофінансовувати другий (ще 500 тисяч гривень). Посадовці зауважили, що продукт, який в кінцевому результаті пропонує їм Інститут, не зовсім такий, яким би його хотіло бачити прогресивне Рівне. Мовляв, львівські експерти пропонують «план на шпалерах» - гігантські клапті паперу, на яких позначені відповідні зони, а місту потрібен електронний варіант та ще й певного формату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Рубають при корені: чому Рівне припинило фінансування історико-архітектурного плану міста

- Зараз ніби вийшли на фінішну пряму. Сьогодні спілкувалися із замовниками, всі питання ніби узгодили. Рівне погодилося надати нам всі необхідні документи, аби ми продовжили розпочату роботу. Тож, думаю, вже на наступному тижні ми підпишемо угоду про виконання другого етапу робіт, - розповідає керівник реставраційної архітектурної майстерні №3 «Укрзахідпроектреставрація» Лідія  Горницька. – На щастя, підключилася громадськість, яка знайшла фаховий інститут, що зможе за 30-35 тисяч гривень (суму потрібно уточнювати із тими спеціалістами), перевести наші напрацювання у потрібний для Рівнеради електронний формат. Тож проблемні питання вичерпані. Ми готові продовжувати роботу.

Збір коштів організував начальник управління культури Тарас Максименко. За його словами, вартість оцифровки історико-архітектурного плану міста – 40 тисяч гривень. Зібрати їх потрібно за 14 днів. Тож рівнян просять долучатися до збору.

Перераховувати кошти просять на реквізити: ЗГРУ КБ «Приватбанк», розділ - платіж по Україні, р/р 26004053707209, МФО 325321, ЄДРОУ 2961508878, на ім’я Ямелинець Андрій Степанович (керівник «Інституту геоінформаційних систем» м.Львова), призначення платежу – за геоінформаційні послуги.

Підтримала цю ініціативу і рівнянка Тетяна Гонтар. За її словами, люди перераховують доволі щедрі суми, хто 100, хто 400  гривень.

- Надходження йдуть. Окрім того, маємо домовленість із меценатами  і підприємцями: у разі якщо не вдасться за цей час зібрати повну суму, то вони погасять різницю, - зауважила активістка.

Хто ці меценати, рівнянка не сказала.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.