У Рівному біля скандального будівництва утворилося провалля (ФОТОФАКТ)

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 07/31/2017 - 16:39

Рівнянка Тетяна Гонтар у мережі Facebook повідомляє про чергове провалля біля будівництва за адресою Мазепи, 3, що у Рівному. Містяни розповыдали, що на цій ділянці знаходиться старе русло річки Усті і будівництво багатоповерхівки може призвести до непоправних наслідків. Зокрема, до утворення проваль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рубають при корені: чому Рівне припинило фінансування історико-архітектурного плану міста

«Шосте провалля, друзі! Шосте, але воно ж і перше. Така стрімка динаміка руйнацій просто жахає, але не всіх - ДАБІ зволікає і не помічає. В жовтні 2016р. в цьому ж місті провалився асфальт, тоді глибочезне провалля вичистили та поклали асфальт. Грунтові води ,чий плин порушено будівництвом поряд, роблять свою роботу»,  - записала на своїй сторінці Тетяна Гонтарєва.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.