Один з курортів Рівненщини заробив на туристах більше мільйона гривень

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 07/26/2017 - 17:45

Біле Озеро, що розташоване на Володимиреччині у мальовничій місцині Рівненського Полісся, щороку збирає на своєму узбережжі тисячі туристів не лише з Рівненщини, а й з інших регіонів України та сусідніх держав. Цьогорічне літо – не виняток.

За інформацією начальника управління соціальних об’єктів РАЕС Володимира Ткачука, з початку купального сезону дохід реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» склав 1 мільйон 315 тисяч гривень. При цьому, попереду очікується новий наплив відпочиваючих та низка цікавих заходів. Цьогоріч вперше на «Білому озері» приймають групові заявки працівників.

З 28 по 31 липня на РОК «Біле озеро» пройде щорічний Всеукраїнський молодіжний мистецький соціально-екологічний форум «Біле озеро», 4 серпня святкуватимуть день Нептуна, 4-6 серпня відбудеться V Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді «Біле озеро», а 12 серпня всі бажаючі зможуть долучитись до веломарафону «100 Велоwatt». Про це йдеться на сайті РАЕС.

Коментарі

Зробіть дорогу,щоб до вас можна було дістатися автомобілем,і доходи виростуть ще вище. Бо половина туристів не хоче до вас їхати тільки через розбиті дороги.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.