У Рівному судді на виїзді шукають міфічне будівництво

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 07/06/2017 - 14:29

Колегія суддів, яка розглядає апеляційну скаргу Рівненської міської ради до ТОВ «Офіс-дизайн» про визнання права власності на самочинне будівництво поблизу Пагорбу Слави, вирішила побувати на цьому місці та особисто подивитися на будівлю, що там знаходиться. Таке рішення судді прийняли під час засідання, яке відбулося сьогодні.

Дивіться пряму трансляцію з місця подій у ФБ

Представник «Офіс-дизайну» Ярослав Тарновецький, посилаючись на докази, на засіданні наполягав, що будівля, про яку йдеться у позові, вже готова щонайменше на 80 відсотків.

— Тобто, «грубо кажучи», там залишилося лише розетки прикрутити і можна використовувати за призначенням? — намагався уточнити головуючий суддя.

Між тим, довести, що ніякої будівлі на місці немає, а є лише будівельні матеріали, представник міської ради не зміг. Тому колегія суддів, порадившись, вирішила особисто відвідати скандальне будівництво. Наразі представники обох сторін разом із суддями оглядають місце. 

У Фейсбуці у групі "Захистимо Рівне" наразі наші журналісти ведуть пряму трансляцію 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пагорб спотикання, або Чого бояться рівненські чиновники, як вампіри світла?

Правоохоронці перевіряють факти, опубліковані рівненськими журналістами

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.