На Рівненщині траур

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 07/01/2017 - 15:40

29 червня 2017 року в зоні АТО трагічно загинув Герасимчук Леонід Данилович, житель села Майдан, учасник бойових дій, проходив службу за контрактом.

Аби вшанувати пам'ять військовослужбовця на території Дубенського району 01-03 липня оголошено Дні жалоби.

На знак скорботи на всій території району на адміністративних будівлях органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій буде приспущений Державний Прапор України із траурною стрічкою. Також внесенні зміни до усіх запланованих культурно-масових заходів.

Ключові слова: 

Коментарі

Дивна ця "гібридна війна" йде в Україні. Гинуть лише діти і батьки простих людей, а золота молодь наших можновладців і самі провладні не попадають у вир війни. Я ще не чув, щоб хтось з них загинув. Тому, мабуть, це і є гібридна війна?

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.