Шахраї дурять користувачів Instagram, прикриваючись відомим брендом

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 06/23/2017 - 17:57

Найбільший вітчизняний рітейлер готового одягу – Рівненський льонокомбінат, що працює під ТМ «Льонокомбінат – Goldi», заявляє про інформаційну атаку з боку невідомих шахраїв  у мережі Instagram.  Зловмисники зареєстрували там профіль із іменем «goldi_ua», імітуючи офіційне представництво компанії. Та оголосили про «акцію»: першим 5000 підписникам сторінки обіцяють сертифікати на придбання товару в мережі магазинів «Льонокомбінат-Goldi» на суму 1000 гривень. А також комплекти одягу за репост із відміткою фейкового аканту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Природньо, що небувала «акція» від імені такого потужного бренду викликала чималий ажіотаж. Сторінка стрімко назбирала понад 5000 підписників, а до магазинів Рівненського льонокомбінату потягнулися обдурені шахраями люди, щоб отримати обіцяні їм сертифікати і подарунки.

— Очевидно, що темпи розвитку Рівненського льонокомбінату, котрий на сьогодні є найбільшим виробником тканини і готового одягу в Україні, а також найбільшим вітчизняним рітейлером, влаштовують далеко не всіх. Дискредитаційні кампанії проти нашого підприємства тривають роками, від моменту запуску виробництва на відновленому текстильному гіганті, — зауважує власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк. 

Цього разу славне ім'я Льонокомбінату намагаються спаплюжити, використовуючи соціальні мережі. В мережі  Instagram з'явилася підроблена сторінка, котра не належить підприємству.  На сторінці використані назва і логотип  бренду «Льонокомбінат-Goldi», а також зображення одного з фірмових магазинів підприємства. Та розміщений допис із явними ознаками шахрайства. 

Рівненський льонокомбінат поширив офіційну заяву, в якій вказує, що жодних подібних акцій у жодній із соціальних мереж ТМ "Льонокомбінат - Goldi" не організовувала.

Вищевказана сторінка є фейковою і створена шахраями із цілком очевидною метою: спровокувати суспільне невдоволення і дискредитувати процвітаюче підприємство. 

Юристи Рівненського льонокомбінату вже звернулися з відповідними заявами до управління поліції, кіберполіції та СБУ. Також представники підприємства подали заяву до служби технічної підтримки Instagram, долучивши правовстановлюючі документи на свої торгові марки. Пошук і покарання зловмисників - лише питання часу, переконані на Льонокомбінаті.  Весь колектив підприємства щиро дякує усім, хто виявив пильність і небайдужість та оперативно повідомив про злочин.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.