Рівняни прощалися з розробником перших українських джинсів – 23-річним Дмитром Червонюком

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 06/10/2017 - 12:22

Нагадаємо, життя Дмитра Червонюка трагічно обірвалося в четвер, 8 червня, в жахливій ДТП на Житомирщині. 23-річний хлопець був керівником та ініціатором проекту Goldi Jeans. Незабаром ТМ «Goldi-Льонокомбінат» мала випустити перші джинси вітчизняного виробництва...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непоправна втрата вітчизняної промисловості: не стало Дмитра Червонюка

23-річний Дмитро Червонюк, син Галини та Олега Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ «Goldi-Льонокомбінат», завершував своє навчанням за фахом технолога текстильного виробництва в університеті міста Ройтлінген в Німеччині. Він мав продовжити справу батька – відомого українського промисловця. Проект Goldi Jeans, яким він горів і докладав багато зусиль для запуску нової лінійки продукції сімейної торгової марки, був його дипломною роботою. Цими днями в Україні Дмитро перебував з виробничих питань, адже тривала завершальна стадія розробки інженерного проекту з монтажу обладнання для обробки джинсів. Проте страшна аварія обірвала молоде життя на самому старті… На трасі Київ-Чоп його мотоцикл зіткнувся з вантажівкою КрАЗ, котра здійснювала розворот із лівого ряду. Травми виявилися несумісними з життям. 

Сьогодні, у Хмельницькому, де Дмитро Червонюк жив разом із батьками, сотні людей прийшли попрощатися із другом, колегою, молодим фахівцем, на якого багато хто покладав великі надії у сфері розвитку вітчизняної легкої промисловості. Місцевий храм не в змозі вмістити усіх бажаючих попрощатися із юнаком. Віддати останню шану Дмитру Червонюку прийшли друзі, родина, колективи усіх 4-х підприємств компанії "Льонокомбінат-Goldi" з Рівного, Хмельницького, Шепетівки та Волочиська, а також численні партнери найбільшого вітчизняного виробника одягу. 

Прощання розпочалося о 10:00 за місцем проживання родини Червонюків. О 12:00 - панахида, після чого - поховання на міському кладовищі у хмельницькому мікрорайоні Лезневе. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На найбільшому текстильному підприємстві України траур. Рівняни несуть квіти до прохідної (ФОТО)

У ці хвилини нескінченна похоронна процесія рухається на кладовище. В останню путь Дмитра проводжають усі, хто знав його, любив, дружив, товаришував і працював пліч-о-пліч. 

Дмитра Червонюка поховали на міському кладовищі у хмельницькому мікрорайоні Лезневе. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.