Львівські експерти визначили, які зони Рівного не можна "чіпати"

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 05/31/2017 - 12:39

У ці хвилини у приміщенні виконавчого комітету Рівненської міської ради відбувається презентація опорного історико-архітектурного плану Рівного. Його розробкою займається львівське підприємство "Укрзахідпроектреставрація".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному вирізали десятки дерев поблизу Басового Кута (ФОТОФАКТ)

За словами представників підприємства, влада та громадськість міста Рівне чи ненайбільше з поміж інших замовників цікавляться розробкою опорного історико-архітектурного плану.

— Це дуже важливо, адже без цього плану розробка генплану міста не можлива. Цей історико-архітектурний план повинен пройти експертизу у Міністерстві культури, — розповіла представниця "Укрзахідпроектреставрації" Лідія Горницька.

Фахівці рекомендують зберегти в оригінальному вигляді військові казарми та "грабник". А також памятки архітектури національного та місцевого значення, яких є 16.

Між тим, на початку вересня експерти обіцяють опрацювати всі дані і представити план рівнянам.

Більшечитайте згодом на сайті "ГОЛОСНО".

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.