Рівненщина – єдина в Україні область, де всі школи україномовні

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 05/19/2017 - 14:38

Рівненська область – єдиний регіон України, в якому навчання в школах викладається виключно українською мовою. Про це свідчать статистичні дані, які оприлюднили на сайті Слово і діло. Загалом в Україні 89,7% шкіл – україномовні. При цьому, в 9,4 % середніх навчальних закладів навчання проводять російською мовою.

Окрім української та російської мов, в нашій державі існують школи, де викладають татарською, румунською, молдовською та англійською. Цікаво, що приватних навчальних закладах відсотки україномовних та російськомовних шкіл не надто різняться. Зокрема, в приватних школах лише 55% шкіл є україномовними, а 41% – російськомовні.

Найбільше шкіл, де навчання ведеться не державною мовою є в Донецькій (40,5%), Луганській (34,9%), Одеській (30,6%), Харківський (27,1%) та Запорізькій областях (24,6%). В столиці України, в свою чергу, 97% шкіл – україномовні.

Найбільший відсоток україномовних шкіл окрім Рівненщини – в Тернопільській, Волинській, Вінницькій та Чернігівській областях.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.