Подешевшав проїзд до Садових ділянок для пільговиків Рівного

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 05/18/2017 - 17:20

Депутати Рівненської міської ради виділили кошти на відшкодування за пільгові перевезення пасажирів по маршруту «Рівне – Садові ділянки (Нова Українка)».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Рівненського аеропорту знову літатимуть на відомі курорти

Прийняттю такого рішення передували неодноразові звернення жителів Рівного до керівництва міста та області. Вони скаржилися на високий тариф на перевезення по цьому маршруту, який по суті є соціальним. Адже 90 відсотків його пасажирів — це пенсіонери та інваліди обласного центру. А їздити їм приходиться декілька разів на день, адже у Новій Українці знаходяться їх дачні садиби.

Водночас гроші на перевезення пільговиків згідно законодавства у державному бюджеті не передбачено.

400 тисяч гривень з міського бюджету будуть направлені у Рівненський район, адже на його території проходить маршрут. А райдержадміністрація заключить угоду з перевізником на відшкодування за пільгові перевезення. Відтак, завдяки виділенню цих коштів, вдасться зменшити вартість проїзду на маршруті з 12 до 5 гривень.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.