Начальник рівненської ДАБІ просить допомоги в громади

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 05/16/2017 - 10:40

За словами начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда, сьогодні о 15:30 відбудеться чергове судове засідання адмінсуду щодо незаконного будівництва багатоповерхівки у Рівному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнерада цікавиться, звідки взявся високий паркан на Кавказькій

— Хотів би запросити всіх депутатів на суд між МЖК та ДАБІ. Там вирішуватиметься питання незаконного будівництва. У цьому суді вже потрібно поставити крапку. Я просив уже допомоги міських обранців, щоб вони прийшли і повпливали якось на те затягування справ, аби ми поставили крапку. Адже ми вже маємо нонсенс, коли забудовник самовільно проклав мережі та врізався у міську мережу без жодного дозволу, без технагляду. Я запрошую підтримку представників громади, — зауважив Ігор Мічуда.

Нагадаємо, мова йде про скандальне будівництво багатоповерхівки на Гайдамацькій,13-Б.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.