Рівнерада цікавиться, звідки взявся високий паркан на Кавказькій

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 05/16/2017 - 10:19

Депутати Рівнеради вирішили створити комісію, щоб розібратися із ситуацією, що склалася на вулиці Кавказька, 9. Нагадаємо, кілька тижнів тому, за цією адресою почали зводити огорожу, яка закрила газон із деревами та кущами. Така нахабність, просто перед приміщенням обласної ради та адміністрації, насторожила рівнян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатам Рівнеради нагадали, що вони слуги народу

Взялися з’ясовувати — виявилося, що нібито ця ділянка вже давно в оренді. Щоб дізнатися усі деталі справи, депутати вирішили створити комісію.

— Нині ведуться перевірки. Дозвільних документів по забудові на Кавказькій, 9, немає. Відповідно, ніяких парканів там бути не може, — зазначив начальник обласної ДАБІ Ігор Мічуда.

Міський голова Рівного заявив, що за його інформацією, ділянка дійсно з 2002 року знаходиться в оренді.

— Для того й створюємо комісію, щоб розібратися "до бубочки", — резюмував  Володимир Хомко.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.