Будівництво ЖК «Театральний» перевірятимуть

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 02/24/2017 - 10:38

Рівняни звернулися міських депутатів з проханням якось вплинути на забудовника, що зводить багатоповерхівку на вул. Гетьмана Мазепи, 3.

- Ми прийшли сьогодні, щоб відстояти свої права на життя. Ми засинаємо в страху і кожного вечора надіємося, що прокинемося в квартирі де є стіни, - говорить представниця ініціативної групи мешканців. Кажуть, саме будівництво багатоповерхівки загрожує їх життю. Люди стверджують, що на тій ділянці, де працюють будівельники проходить старе русло річки Устя. І зведення гігантської будівлі може спричинити руйнацію навколишніх помешкань. Рівняни просять призупинити будівництво і провести перевірку будівництва ЖК «Театральний».

На звернення мешканців начальник управління ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда запевнив, що перевірки уже розпочато і якщо буде виявлено недоліки, будівництво зупинять.

А депутати вирішили створити комісію, щоб вивчити це питання. 

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.