Історико-архітектурний план Рівного – на стадії завершення

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 02/23/2017 - 11:13

За словами начальника управління культури і туризму Рівненської міської ради Тараса Максименка, виготовлення історико-архітектурного плану міста нині перебуває на стадії завершення.

– На червень-липень матимемо історико-архітектурний план. Відповідно до нього, буде обмежена висотність новобудов. Про 9-и чи 11-поверхівки мови бути не може. До того ж в ньому будуть і функціональні обмеження, тому в історичних частинах міста будівництво житлових будинків буде заборонено, – зауважив Тарас Максименко.

До слова, практично жодне засідання сесії Рівнеради не обходиться без невдоволених мешканців, які виступають проти незаконних забудов у місті. Сьогодні з плакатами прийшли мешканці вулиці Гетьмана Мазепи, які побоюються, що новобудова, яку зводять поблизу, посприяє руйнуванню їх будинків.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.