Історико-архітектурний план Рівного – на стадії завершення

  • СУСПІЛЬСТВО
Чтв, 02/23/2017 - 11:13

За словами начальника управління культури і туризму Рівненської міської ради Тараса Максименка, виготовлення історико-архітектурного плану міста нині перебуває на стадії завершення.

– На червень-липень матимемо історико-архітектурний план. Відповідно до нього, буде обмежена висотність новобудов. Про 9-и чи 11-поверхівки мови бути не може. До того ж в ньому будуть і функціональні обмеження, тому в історичних частинах міста будівництво житлових будинків буде заборонено, – зауважив Тарас Максименко.

До слова, практично жодне засідання сесії Рівнеради не обходиться без невдоволених мешканців, які виступають проти незаконних забудов у місті. Сьогодні з плакатами прийшли мешканці вулиці Гетьмана Мазепи, які побоюються, що новобудова, яку зводять поблизу, посприяє руйнуванню їх будинків.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.