Епопея з гуртожитком у Рівному завершилася

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 01/24/2017 - 13:01

Депутати Рівнеради під час розгляду питання щодо гуртожитку на Небесної Сотні 6А вирішили взяти перерву на 5 хвилин. Щоправда, затягнулася вона мало не на годину. Як виявилося, депутати Рівнеради просто писали новий проект рішення, в якому йдеться про те, щоб вивести гуртожиток з маневрового фонду, надавши можливість приватизувати його.  Разом з тим до червня 2018 року провести капітальний ремонт або реконструкцію будівлі. А на час ремонту забезпечити мешканців житлом. У випадку завалу будівлі гарантувати за кошти міського бюджету відселення людей у нові помешкання.

Цікаво, що на перерві міський голова Рівного повідомив, що резервних помешкань в місті немає. Тим часом мешканці - проти такого проекту рішення. Впевнені - після виселення їх не повернуть.

За цей проект рішення проголосував 21 міський обранець.

Натомість депутати Рівнеради підтримали проект рішення, в якому мешканцям гуртожитку дозволили просто приватизовувати квартири, не зважаючи на технічний стан будівлі.

- Дякуємо вам. Тепер слідкуйте за нашими судовими побігеньками, - виходячи із сесійної зали, зауважили мешканці гуртожитку. Адже тепер, якщо мешканцям скандального  гуртожитку управління ЖКГ офіційно відмовлятиме в приватизації з будь-яких причин, вони обов'язково звертатимуться до суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова їде з Рівного, бо «все, що стосується гуртожитку, робиться під тиском»?

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.