Рівняни хочуть продовжити рух 34 маршруту до Білої Криниці

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 01/11/2017 - 12:21

На сайті Рівненської міської ради з’явилася електронна петиція з пропозицією продовжити рух маршрутного таксі №34 до села Біла Криниця. Нагадаємо, наразі напрямок цього маршруту пролягає від мікрорайону «Ювілейний» до зоопарку.

– Не всі мешканці Білої Криниці мають власний транспорт, тому в сучасних умовах незручно доїжджати з Рівного туди з двома-трьома пересадками, оскільки прямого маршрутного таксі не існує. Було б доцільно продовжити рух 34 маршрутки і кінцевою зупинкою зробити не зоопарк, а початок Білої Криниці, – йдеться у тексті петиції.

Варто додати, що електронну петиції рівнянки Марії Петровської, подану менш ніж за тиждень, вже підтримали 155 людей з необхідних 300. Збір підписів триватиме до 23 лютого.

Цікаво, що 34 автобусний маршрут є одним з найдовших у Рівному. Його протяжність лише в одну сторону сягає понад 11 км. Якщо маршрут продовжать до Білої Криниці, то його протяжність збільшиться понад на 3 км.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.