Патрульні Рівного врятували чоловіка з інсультом

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 01/11/2017 - 11:42

Напередодні ввечері Патрульна поліція Рівного отримала виклик про те, що на вулиці Гур'єва людина кличе на допомогу. Коли інспектори прибули на місце, з'ясували, що поліцію викликали мешканці, які й почули крики з сусідньої квартири. На їх думку, екстреної допомоги потребував чоловік похилого віку, зачинений в квартирі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поліція Рівного не хоче розслідувати злочини?

Патрульні прийняли рішення зайти в квартиру, яка знаходилась на першому поверсі, через вікно, акуратно витягнувши скло. В помешканні відчувався сильний запах газу і одна з комфорок була відкрита, тому патрульні одразу перекрили газ. В помешканні вони виявили громадянина, який лежав на підлозі з ознаками інсульту.

Охоронці порядку надали домедичну допомогу та викликали швидку. Після того, як патрульні передали 84-річного рівнянина медикам, вони поставили демонтовані шибки на місце, зачинили квартиру і ключ передали сусідам.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.