Від переохолодження на Рівненщині врятували півтисячі людей

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 01/11/2017 - 09:05

Під час різдвяних морозів у пунктах обігріву Рівненщини побувало 440 жителів області. Усім надали допомогу від переохолодження, людей також напоїли чаєм та пригостили печивом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонерка з Рівненщині замерзла до смерті у власному будинку

За словами рятувальників, найбільше людей побувало у наметі, який розгорнули в обласному центрі за кінотеатром «Україна». Найчастіше потребували допомоги жителі області у перший день Різдва — 7 січня. Адже саме цього дня температура повітря була найнижчою.

Нині на Рівненщині функціонує 69 пунктів обігріву, здебільшого у соціальних та медичних закладах.

Окрім того, в обласному центрі в місцях найбільшого скупчення людей розгорнули 3 пункти обігріву, в тому числі один — на базі автобуса Держслужби з НС. У свою чергу дорожники області облаштували 16 майданчиків для відстою транспорту.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.