Від мрій — до звершень

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 12/30/2016 - 15:57

Рік, що завершується, чимало українців проводжають із полегшеним зітханням. Надто вже багато пережито у ньому, надто вже непростим він став для країни, і така вже людська природа, що хочеться вірити у краще, у те, що воно таки настане вже у році новому – 2017-ому.

На тлі тотального негативу, котрим перенасичений український інформаційний простір, таким собі промінчиком світла і оптимізму був Рівненський льонокомбінат. Колектив підприємства не зраджував своїй традиції – працювати на повну силу, із усією самовіддачею, краще за усіх, показуючи приклад успішності і здійснення найсміливіших мрій завдяки цілеспрямованості та працелюбству. Так мрії ставали планами, а плани втілювалися у реальних справах і здобутках.

Сьогодні лідер вітчизняної текстильної галузі – справжня гордість не лише для самого колективу, а й для усіх рівнян та й українців. Натхненник і очільник усіх досягнень свого підприємства, власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк задоволений підсумками року, адже більшість із задуманого вдалося втілити.

-    В цілому все, що ми запланували, зроблено, до того ж на достатньому високому рівні. Єдине, що нам не вдалося у 2016 році, – це запустити джинсовий проект, який ми планували ще на осінь. Однак, це було моє свідоме рішення, щоб уникнути зайвих ризиків. Адже це дуже масштабний проект у цілком новому для нас напрямку, а на підприємство і без того було доволі велике навантаження: ми запустили два великих нових підрозділи - нову швейну фабрику і новий трикотажний цех. А це по 5 тисяч – загалом 10 тисяч - метрів квадратних виробничих приміщень, котрі потрібно було реконструювати, зробити ремонт, провести комунікації, заповнити приміщення сучасним обладнанням. Власне, тому проект із запуску виробництва джинсів ми трохи посунули, на кілька місяців. До нас уже приїхало найновітніше  італійське обладнання для пошиття джинсів від компанії Vi.Be.Mac. У квітні також прибуде обладнання для обробки джинсів. А поки ми чекаємо пропозицій від індійських і турецьких партнерів по зразках тканини. Тому до літа у наших магазинах вже мають з’явитися наші джинсові вироби.

Також у планах на прийдешній рік – збільшити потужності Рівненського льонокомбінату у півтора-два рази. На сьогодні вже підписані контракти на закупівлю нового обладнання. А на рівні з новітніми технологіями  ми плануємо впроваджувати і новітні принципи у виробничих процесах – це будуть схеми і технологічні процеси вищого рівня навіть за той, що ми маємо на сьогодні. Звісно, зростання потужностей позитивно відобразиться і на заробітній платні колективу. Адже ми будемо працювати ефективніше, виробляти більше, продукція буде ще конкурентнішою. І це єдиний шлях до добробуту, що б там не казали наші політики. Хочемо добре жити – маємо добре працювати. Добре – не у сенсі більше фізично, а результативно. Це означає: велика кількість продукту гарної якості та собівартості. А таке можливо лише за умови використання сучасного технологічного обладнання світового рівня. Якщо цього немає – не буде й належного результату. Тому будь-які урядові ініціативи щодо підвищення  мінімальної зарплатні – не більше ніж популізм. Адже гроші мають бути підкріплені реальним товаром, якого українці майже не виробляють. В іншому разі це фантики, котрі не коштують навіть затраченого на них паперу і фарби. Думаю, що підвищення «міні малки» в Україні – це лише чиновницька хитрість, котра дозволить позбавити значної частини людей субсидій. Реально добробуту це не поліпшить.

На жаль, поки наша нація не має гідних ефективних лідерів. Нам ще належить їх виростити, адже люди не беруться нізвідки. Наше суспільство сформоване у радянській системі, ми самі розікрали нашу економіку. Так, як свого часу розікрали Льонокомбінат: умовно кажучи, прибиральниця тягнула додому серветочку, а директор вивозив майно вагонами. Однак, і перша, і другий однаково руйнували підприємство, аж доки нічого не лишилося. Те саме сталося з економікою всієї держави. На сьогодні, щоб отримати зміни, нам потрібно змінити передусім нашу суспільну свідомість: настав час створювати, а не красти.

Ота хибна думка, нав’язана українцям іззовні, начебто достатньо нам до когось приєднатися  - і заживемо – вкрай шкідлива. Та ніколи цього не буде! Стане краще, коли ми об’єднаємося і разом будемо будувати свою державу, свою економіку. Бо немає більшої цінності, ніж власна держава – це я можу стверджувати стовідсотково. Адже я дуже багато світу об’їздив і запевняє вас: ми ніде нікому не потрібні. Народна мудрість каже: де народився, там і згодився. І ми повинні цінувати нашу землю, не давати нас розтягнути між заходом і сходом. Бо насправді немає у нас друзів ні там, ні там. Звісно, є певні політичні ігри, заяви, однак потрібно дивитися на речі реально і пам’ятати історію: жодна з країн, що нас оточують, ніколи не була нам другом. Усі вони намагалися нас завоювати у різний час.

Тому ми повинні думати про свою армію, свою економіку, свою промисловість і свою країну. Для того, щоб Україна була сильною, потужною, мала військовий флот, сучасну зброю. А це все не може бути зроблене на кредитні кошти. Нам потрібно їх заробити самим. І наше підприємство робить у цю справу свій посильний внесок.
У Новий рік ми вступаємо з новим, уже четвертим фірмовим магазином у столиці і 18-им  в Україні. Цей магазин для нас особливий, адже він розташований на головній вулиці Києва і, мабуть, усієї України – на Хрещатику. Це втілення давньої мрії моєї і нашого колективу – щоб на центральній вулиці столиці нашої держави був представлений вітчизняний виробник. І сьогодні вивіскою «Goldi – Льонокомбінат» на Хрещатику пишаємося по праву не лише ми, а й усі рівняни. Гадаю, це частка такого необхідного нас усім позитиву на тлі того загального негативу, який ми отримуємо зі ЗМІ, насамперед із телебачення. Думаю, що такий надлишок негативу – це також частина інформаційної війни. І я радий, що відкриття нашого нового магазину стало тією частинкою гарних новин, які нам на сьогодні гостро потрібні.

Тому хочу подякувати кожному, хто долучається до нашої спільної справи. Це передусім працівники підприємства, котрі своєю щоденною плідною працею творять наш успіх і будують економіку нашої держави, це активісти нашого громадського руху, котрі завжди стоять на твердих принципових позиціях у захисті інтересів нашого підприємства, це наші партнери в Україні та за кордоном, і, звісно, це мільйони наших покупців, які уже стали нашими друзями. Адже, завітавши до нас лише одного разу, обов’язково повертаються знову.

Усім я бажаю щасливого Нового року. І хай мрії стають звершеннями!

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.