Маленькі рівняни чекають різдвяних подарунків. Історії про учасників акції «Добро на Різдво»(ВІДЕО)

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 12/27/2016 - 17:07

19 грудня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді стартувала IV традиційна благодійна акція «Добро на Різдво». Головна мета акції здійснити мрії дітей, які найбільше цього потребують.

«Добро на Різдво» четвертий рік поспіль здійснює бажання тих, хто майже втратив надію.

Цьогоріч учасниками акції стали четверо дітей загиблих учасників АТО, троє важкохворих діток і двоє сиріт із Сєвєродонецька. Новорічні мрії дітей із Сєвєродонецька здійснилися в день відкриття акції, на день св. Миколая. Ксенія Кочубєй відтепер має можливість фотографувати не телефоном, а справжнім фотоапаратом. А Валентин Остапенко отримав у подарунок планшет, який потрібен йому для навчання. Збулася і одна з мрій шестирічної Анни Дусь. Дівчинці подарували ведмедика майже вдвічі більшого за її саму.

Проте на здійснення своїх мрій ще чекають семеро дітей. Публікуємо історії про них, адже кожен із нас може повернути цим дітям віру в казку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихованці Рівненського ПДМу створили соціальний ролик акції «Добро на Різдво»

Марині Усенко скоро виповниться десять років. Утім вона майже не розмовляє та майже не розуміє звернену мову. У два з половиною роки їй поставили страшний діагноз - аутична поведінка та сенсорно-моторна алалія важкого ступеня, тобто відсутність розуміння розмовної мови.

Та це була не єдина біда, яка спіткала тоді сім'ю. Незадовго до цього з татом Василем сталася трагедія - чоловік втратив зір і тепер має інвалідність.

Та попри все тут вміють радіти життю, а особливо кожному новому кроку хворої донечки. Дівчинка дуже любить ліпити і має цілу колекцію пластилінових звірят. Можливо, на Різдвяне диво у цій родині чекає навіть не Марина, а її батьки - вони вірять, що їх донька таки навчиться розмовляти. Зараз дівчинці потрібен планшет зі спеціальною програмою, яка допоможе їй розвивати мовлення, бо нині майже всі фрази, які використовує Марина, взяті з телевізора.

Якщо у вас є можливість допомогти цій життєрадісній дівчинці, дзвоніть до координатора проекту Палацу дітей та молоді за номером 098 23 33 549, або ж перераховуйте кошти на придбання подарунка на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з  призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

Назар Переходько до півтора року був звичайною дитиною, вмів говорити, грався з однолітками, був веселим і комунікабельним хлопчиком. Нині у 8 років словарний запас Назара складається всього з трьох слів. Ще десять може тихенько повторити. Замкнений у собі, не розмовляє, ні до чого не проявляє інтересу, з дітками не грається. У Назара аутизм. І хоча на відміну від інших діток-аутистів Назар дуже тихий і спокійний хлопчик, однак бувають різні моменти, каже мама.

Утім мама давно набралася терпіння і робить все можливе, аби якось допомогти синові. Для цього сім’я навіть переїхала в місто, аби ближче були лікувальні та навчальні заклади. Зараз Назар відвідує школу «Особлива дитина», вчить букви, цифри, вчиться переписувати. Хлопчику для занять вдома потрібна парта, за якою він міг би займатися уроками. А ще, каже мама, Назар хоче самокат. Це для нього був би найкращий подарунок на Різдво.

Якщо у вас є можливість здійснити бажання цього особливого хлопчика, дзвоніть до координатора проекту Палацу дітей та молоді за номером 098 23 33 549, або ж перераховуйте кошти на придбання подарунків на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з  призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

Аліна Спасіба два роки тому втратила тата. Він загинув, захищаючи луганський аеропорт. Рана у серці дівчинки і її мами була настільки глибокою, що залишатися у рідному Новоград-Волинську вони більше не могли. Все навколо нагадувало про час, коли сім’я була разом і щасливою. Влітку Аліна з мамою наважилися переїхати у Рівне і почати життя з нового аркушу.

У Рівному мама Аліни Наталя влаштувалася на  роботу, Аліна у новій школі знайшла нових друзів. Разом з мамою вони йдуть далі, але вже без того, хто любив їх понад усе.

Аліна активна і творча натура. Вишиває, мріє повернутися до танців, якими в Новограді займалася 9 років поспіль. А поки що, починаючи життя зпочатку, всерйоз зайнялася легкою атлетикою. Та для цього їй потрібні кросівки та тепла спортивна жилетка. І ще Аліна хоче отримати на Різдво планшет, який вона  використовувала б замість книжок у школі. Це найменше, що може зробити Різдво цієї дівчинки яскравішим. Її ж найбільша мрія - щоб закінчилася війна, яка забрала у неї найдорожчого тата.

Поділіться добром. Зробіть дитині омріяний подарунок на Різдво. Дзвоніть до  координатора проекту Палацу дітей та молоді за номером 098 23 33 549. Або ж перерахуйте кошти на придбання подарунку на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з  призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

Робіть добро на Різдво!

Кожен рівнянин може поділитися добром і зробити дитині омріяний подарунок на Різдво, або ж перерахувати кошти на придбання подарунка.

Історії ще про чотирьох учасників акції читайте на нашому сайті згодом.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни долучаються до акції «Добро на Різдво» (ФОТО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.