Депутат Рівнеради "заглибився" і відкликав проект про забудову парку

  • СУСПІЛЬСТВО
Втр, 11/29/2016 - 17:02

Депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук відкликав проект рішення, відповідно до якого планувалося втілити наміри із забудови Парку Слави з підтримкою АТОвців.

Нагадаємо, про відповідний проект рішення, оприлюднений на сайті Рівнеради, стало відомо напередодні. Інформація викликала шквал обурення небайдужих рівнян, публікації у ЗМІ та соцмережах.

Депутатові закинули сприяння рейдерам, котрі вже не перший рік у різні способи прагнуть розпочати будівництво у рекреаційній зоні Рівного. Учасники руху "Захистимо Рівне", котрі роками захищають паркову землю, закликали Олександра Нестерука скасувати своє рішення і відкликати проект. Сьогодні по обіді депутат повідомив на своїй сторінці у Facebook:

"Сьогодні відкликав проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення вільної від забудови земельної ділянки в оренду на вул. Київській ТзОВ "Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини" на розгляд комісій та сесії міської ради.

Дякуючи громаді міста, яка звернула увагу на деякі моменти у цьому питанні, я ще більше заглибився у нього і з'ясував деякі обставини. Порадилися із головою нашої фракції Галиною Кульчинською та з колегами по фракції і вирішили, що треба скасувати проект рішення.

Іще раз хочу наголосити, що я щиро переймаюся питаннями наших хлопців, які воюють, або вже відслужили в АТО. Завжди намагаюся їм допомогти чим можу - чи допомогти організувати футбольний турнір, чи форму привезти, чи допомогти з благоустроєм на території військової частини абощо. Дуже прикро, що конкретно це питання виявилося "гнилим" усередині."

Наразі на сайті Рівненської міської ради проект уже справді відсутній.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.