Безсонні ночі рівнян триватимуть: Бойко не планує забирати собак з Радіозаводу

  • СУСПІЛЬСТВО
Птн, 07/15/2016 - 12:00

Вчора у Рівному декілька десятків мешканців вулиці Данила Галицького зібралися разом, щоб висловити свій протест щодо функціонування на території колишнього Радіозаводу розплідника для собак. Скандальний власник тибетських мастифів Юрій Бойко ігнорував попередні прохання рівнян про закриття собачатника. Після недавнього випадку, коли собака Бойка покусала на Костромській пенсіонера, обурені люди вирішили ще раз нагадати громадськості про існуючу проблему. Цього разу мешканці сусідніх з Радіозаводом будинків на знак протесту тимчасово перекрили дорогу на Д.Галицького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У собак - стрес, а у людей?.. У Рівному знову розгорівся конфлікт навколо розплідника мастіфів

– Я з ним особисто знайома. Він погрожував мені і моїй сусідці, сказав, що нас поламає. Я написала заяву в поліцію на цю погрозу. Дуже дошкуляє постійне гавкання собак: в дві годині ночі доводиться брати дитину на руки, тому що вона не може спати. Я закриваю вікна, немає чим дихати. Кожної ночі це повторюється знову і знову, – говорить мешканка вулиці Д.Галицького Жанна.

Дороговартісну породу собак Юрій Бойко розводив спочатку в Олександрії, а потім перевіз розплідник до Рівного. Частина собак до недавнього часу знаходилась на Костромській, а основна маса – у вольєрах на Радіозаводі. Перевезти всіх собак в одне місце Бойка змусив напад мастифа на людину, що стався декілька днів назад на Костромській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тибетських мастифів на території рівненського радіозаводу побільшало

– Це взагалі нонсенс: на стратегічному об’єкті розводити собак. Я живу на Костромській і вживу бачив, як студенти вигулювали його величезних собак. Це було трохи давно, а згодом він перевіз їх на Радіозавод, – розповів голова ради «Рівне-Радіозавод» Олександр Миколайович.

Міська влада та поліція протяголм останніх місяців заявляють про намір вплинути на власника собак, проте до радикальних дій справа не доходить. На вчорашній акції протесту були присутні заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький та заступник начальника Рівненського відділу поліції Юрій Зімка, які запевнили, що намагаються вплинути на Юрія Бойка вирішити цей конфлікт.

– На найближчій сесії Рівнеради 21 липня буде розглядитися рішення про заборону розміщення розплідників на території міста. Я думаю, депутати підтримають цей проект рішення, який вже готовий. Ми можемо діяти тільки в законодавчому полі і виконанням судових, законодавчих рішень може займатися лише виконавча служба, – говорить заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький.

Сам «Винуватець заходу» Юрій Бойко невдовзі теж з’явився на пікеті. Він розповів, що покусаному пенсіонеру компенсує лікування та допомогу. Проте основне прохання людей – перенесення розплідника, Бойко, схоже не планує втілювати в реальність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойко нарешті виявив бажання прокоментувати звірства своїх "домашніх улюбленців"

– Це моя вина як власника собаки. Я її визнаю. Все, що можна зробити для цієї людини – зроблю. Якщо треба буде відповідати, відповідатиму згідно з законом. Але на сьогоднішній день немає можливості перенести розплідник. Всі 55 собак знаходяться на території Радіозаводу. З Костромської собак я забрав і тут вони знаходяться під охороною, – говорить Юрій Бойко.

Невдоволені мешканці кажуть, що не стануть миритися з подальшим сусідством псів. Люди готові кликати на допомогу бійців АТО з автоматами, щоб Бойко нарешті забрав свою собачу "ферму" з міста. Сам власник собак заперечує звинувачення рівнян, мовляв, їхні покази видумані і собак майже не чутно.

– Багато моїх працівників живуть в навколишніх будинках і кажуть, що зовсім не чують ніякого гавкоту собак, і в них немає претензій. Треба провести соціологічне опитування по квартирах і з’явиться загальна картина по п’яти навколишнім будинкам. На вулиці дворняжки гавкають набагато більше і голосніше. Питання переносу не вирішуються за один день, тому його треба обдумати і вирішити, – говорить Бойко.

Людям залишається чекати 21 липня, коли міські обранці планують голосувати за проект заборони розміщення розплідника собак на території міста. 

Коментарі

Ідіот, візьми сам слухай своїх ведмедів, щоб вони його і з'їли

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.