Про землі судді Рівненського окружного адміністративного суду

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 07/11/2016 - 10:23

Днями до Рівного приїздив представник ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» Анатолій Стоян. Активіст розповідав про декларації чиновників. Тоді, пан Анатолій розповів, що серед найбільших землевласників на Рівненщині є суддя Рівненського окружного адміністративного суду Тамара Комшелюк. За інформацією активістів жінка та її родина власниця 300 170 квадратних метрів землі. Тож суддя опинилася у ТОП-5 чиновників, які зібрали великі земельні наділи. Серед лідерів і міський голова Рівного Володимир Хомко.

Та згодом з’ясувалося, що Тамара Комшелюк у власності має тільки 31754 квадратних метри землі, тобто майже вдесятеро менше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Хитрі» декларації: чиновники стають «безхатьками» і в подарунки отримують сотні тисяч гривень

Крім того, що у судді не дуже багато землі, у декларації за 2015 рік  немає жодної інформації про житлову нерухомості у власності або користуванні.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.