Новий тренер рівненського "Вереса" визначився з помічниками

  • СПОРТ
Срд, 01/10/2018 - 16:48

Стали відомі імені тренерів, які допомагатимуть новому наставнику рівненського «Вереса» Юрію Свіркову керувати клубом. За повідомленням інформаційної служби червоно-чорних, асистентом Свіркова буде 55-річний Юрій Панфілов. Цей фахівець працював спортивним директором «Вереса», коли клуб очолював Віктор Богатир в друголіговому сезоні 2015/2016. Тодішня співпраця тренерів у «Вересі» була не надто успішною та короткочасною.

Раніше Юрій Панфілов тренував футбольні клуби "Синьйора да Ора" (Португалія) та "Уніао Барбаренсе" (Бразилія). У 2010-му - очолював футбольну академію азербайджанського клубу "Хазар-Ленкорань". А з 2012-го по 2014-й рік працював технічним директором Федерації футболу Казахстану.

Тренером воротарів та тренером із фізичної підготовки у "Вересі"  продовжать працювати Тарас Гребенюк та Андрій Сторчак, які раніше входили до тренерського штабу Юрія Вірта.

Нагадаємо, в кінці 2017 року керівництво «Вереса» несподівано розірвало контракт з Віртом та призначило на пост головного тренера білоруса Свіркова з другої ліги Росії. За наставництва колишнього голкіпера «Шахтаря» рівняни пішли на зимову перерву в УПЛ п’ятими.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.