На Рівненщині обрали кращі «Олімпійські куточки»

  • СПОРТ
Птн, 01/05/2018 - 12:53

Конкурс, який проводиться на Рівненщині вже третій рік обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Відділенням НОК України в області, в цьому році тривав в усіх загальноосвітніх навчальних закладах області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новим тренером рівненського "Вереса" призначили білоруса з другої ліги Росії

Протягом листопада-грудня окремо змагалися між собою школи І-ступеня, І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів.

Учасникам потрібно було облаштувати в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна входити література та плакати на олімпійську тематику, що були надані Національним олімпійським комітетом України, а також спортивні нагороди навчального закладу й інформаційні стенди про здоровий спосіб життя.   

Згідно з поданими фотографіями та звітами з районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, за рішенням журі, переможцями та призерами конкурсу стали:

ЗНЗ І ступеня:

— 1 місце — Орлівська загальноосвітня школа І ступеня Сарненського району.

ЗНЗ І-ІІ ступенів:

— 1 місце — Тайкурський НВК «загальнооосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів ДНЗ» Рівненського району, 2 місце - Кам'яне-Случанська ЗОШ I-II ступенів Сарненського району, 3 місце – Білоберізька ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенського району.

 ЗНЗ І-ІІІ ступенів:

— 1 місце — Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецького району, 2 місце – Дубенська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 3 місце - Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Вараська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці та призери конкурсу отримають призи від Відділення НОК України в Рівненській області та будуть нагороджені кубками і дипломами ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.