Новим тренером рівненського "Вереса" призначили білоруса з другої ліги Росії

  • СПОРТ
Суб, 12/30/2017 - 11:22

Новим головним тренером рівненського «Вереса» призначили 49-річного білоруса Юрія Свіркова. Про це повідомляє інформаційна служба футбольного клубу.

Останнім місцем роботи коуча був клуб другої російської ліги (ПФЛ) «Анжи-Юніор» (Зеленодольськ). В цьому клубі білорус пропрацював чотири місяці. В «послужному» списку білоруського тренера також робота технічним директором в Федерації футболу Казахстану. Окрім цього, Свірков колись тренував низку клубів в Росії. В 2004-2005 був тренером воротарів в запорізькому «Металургу».

Нагадаємо, вчора офіційно стало відомо про розірвання контракту з попереднім наставником Юрієм Віртом. Під керівництвом колишнього голкіпера «Шахтаря» рівняни зуміли піти на зимову перерву п’ятими.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.