Рівненські баскетболістки завершують рік на третьому місці

• СПОРТ
Пон, 12/18/2017 - 10:17

Жіноча команда БК «Рівне» провела останні в цьому році матчі Суперліги. Підопічні В’ячеслава Ковалевського в себе на майданчику зустрічалися з харківським «ХАІ». Якщо в суботній грі рівнянки не відчули особливих проблем та достатньо впевнено перемогли, то в повторній зустрічі харків’янки зуміли взяти реванш.

В суботу БК «Рівне» переміг з рахунком 71:62. Господарки виграли перші три чверті, лише в останній десятихвилинці дозволивши «ХАІ» скоротити відставання в рахунку. Найкращу результативність у матчі продемонструвала Вікторія Касаткіна – 20 очок. Дарина Степанюк додала 12 пунктів. Найбільшу кількість підбирань у складі рівнянок здійснила Тетяна Гаврильчик – 16.

В неділю харків’янки з початку зустрічі пішли у відрив – 21:10. Як не намагалися рівненські баскетболістки переломити хід гри – марно. Перед останньою чвертю перевага «ХАІ» сягнула 10 очок. БК «Рівне» хоч і боровся до останнього, втім підсумковий рахунок був не користь місцевої команди – 74:78. Найрезультативнішою у складі рівнянок стала Вікторія Шматова, на рахунку якої 25 очок. Вікторія Касаткіна додала 23 пункти. В складі харків’янок феєрила Олександра Чек – 27 очок та 17 підбирань.

В турнірній таблиці БК «Рівне» залишився на третьому місці, маючи в своєму активі 23 очки. Наступні ігри підопічні В’ячеслава Ковалевського проведуть 13-14 січня проти одеського «Інтерхіма», який завершив цей рік на 2 місці.