Рівненський «Верес» безславно вилетів з Кубку України

• СПОРТ
Чтв, 11/30/2017 - 10:37

Рівненські вболівальники очікували, що їх улюбленці дадуть бій іменитому супернику в чвертьфіналі Кубка України. Однак головний тренер «Вереса» Юрій Вірт вирішив виставити на матч проти чинного володаря титулу донецького «Шахтаря» напіврезервний склад, чим відверто здивував. Це вилилось у найбільшу поразку «Вереса» в новітній історії – 0:4.

У кожній з ліній у складі рівнян з’явилися гравці, які виступають за молодіжний склад – Когут, Скотаренко, Капаррос та Палагнюк. У свою чергу, з постійних гравців основи вийшли лише Сімінін, Адамюк та Карасюк. Донеччани не стали вдаватися до експериментів та вийшли основним складом.

Вже на 7-й хвилині господарі повели: Феррейра уникнув офсайдної пастки та без проблем переграв Когута. «Гірники» продовжили без надзусиль долати захисні редути «Вереса», втім виникали проблеми з реалізацією. Особливо у Віктора Коваленка. У рівнян взагалі не клеїлася комбінаційна гра. Можна пригадати лише спроби зачепитися за м’яч Палагнюка та передачі захисників на своїй половині поля. «Шахтар» до перерви встиг забити вдруге – Бернард перекинув стінку зі штрафного, поціливши у ближній кут.

По перерві у складі «Вереса» на поле вийшли Кобін та Морозенко. Рівняни намагалися швидше переходити в атаку, але через брак у передачах виникали постійні втрати та контратаки суперника. В одній з таких Марлос забив третій гол. Ближче до завершення донеччани вирішили забити ще один гол – його автором став Бланко-Лещук.

Наставник рівнян Юрій Вірт після матчу назвав кубковий поєдинок проти «гірників» розминкою. Мовляв, через брак гравців довелося жертвувати Кубком задля гідного виступу у чемпіонаті.

– Розчарування нема. Ми розуміли, що зіграти дві гри проти «Шахтаря» за такий короткий проміжок часу – важко. В нас мало футболістів. До того ж захворів Ростислав Волошинович. Вирішили зробити ротацію. Дали відпочити деяким футболістам, – додав керманич «Вереса».

В суботу, 2 грудня, можна буде побачити, чи виправданим було рішення Вірта. Цього дня «Шахтар» і «Верес» зіграють між собою в рамках УПЛ.