Борці з Рівненщини привезли нагороди з міжнародного турніру

  • СПОРТ
Срд, 11/29/2017 - 10:52

В Тегерані (Іран) відбувся Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед школярів «Day of Children. Збірна України в першому колі з рахунком 7:3 перемогла другу команду Ірану. У наступній зустрічі з рахунком 6:4 обійшла збірну Вірменії. У битві за вихід до фіналу українці з рахунком 5:5 подужали перший склад господарів. Вирішальні бали в цьому протистоянні принесли команді України три чисті перемоги на «туше». У фінальній зустрічі наша збірна з рахунком 6:4 поступилася збірній Азербайджану.

Через травму ліктя борець Володимир Тишківський не зміг продовжити боротьбу і був змушений знятися з поєдинку.

– Якби не ця вимушена поразка, − переконаний старший тренер збірної команди України , тренер-викладач Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Дмитро Шевчук, − результат командної першості міг би бути іншим.

Незважаючи на вищесказане, команда України показала відмінний результат. Вперше за всю історію, українці пробилися до фіналу і вибороли Кубок.

За словами Дмитра Шевчука, цей турнір став безцінним уроком з психологічного, технічного, фізичного досвіду для наших хлопців.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.