Рівненські баскетболістки успішно стартували в Кубку України

• СПОРТ
Пон, 11/27/2017 - 17:55

Вчора жіноча команда БК «Рівне» провела першу гру 1/8 Кубка України з баскетболу. Рівнянки здобули впевнену перемогу над «Вінницькими блискавками» в гостях. До великої перерви підопічні В’ячеслава Ковалевського знущалися над своїми принциповими суперницями, про що свідчить рахунок 14:36 на користь БК «Рівне». Після перерви господарям вдалося скоротити відставання, однак лише до дев’яти очок. Підсумковий рахунок 47:56. Перемога залишає рівнянкам хороші шанси закріпити успіх в домашньому поєдинку.

Найрезультативнішою у складі БК «Рівне» стала Вікторія Касаткіна, яка набрала 28 очок. Тетяна Гаврильчик стала найкращою за підбираннями (18), а Ірина Басалик додала 7 асистів.

Матч-відповідь між БК «Рівне» та «Вінницькими блискавками» відбудеться на майданчику ДЮСШ №4 у Рівному 6 грудня.