Рівненський «Верес» увірвався у трійку найкращих команд УПЛ

• СПОРТ
Пон, 11/27/2017 - 11:23

В 17-му турі Прем’єр-ліги рівненський «Верес» на «Арені Львів» приймав одеський «Чорноморець». Перед поєдинком команди розділяло сім очок. Рівняни мріяли вперше за десять тижнів здобути перемогу в УПЛ, а одесити жадали продовжити п’ятиматчеву безпрограшну серію.

Трохи активніше гру розпочали номінальні господарі. Перший момент в матчі виник після прострілу Артура Западні на Михайла Сергійчука, однак нападник «Вереса» поцілив в партнера по команді Кобіна. Одесити відповіли виходом сам на сам Хобленка після грубої помилки Западні. Голкіпер «Вереса» був на місці та парирував удар «моряка». Коли, здавалося, гра вирівнялася, рівненські футболісти вийшли вперед. Роман Карасюк наважився на удар метрів з 27 – м’яч ліг точно під стійку воріт Гутара. Для опорного півзахисника рівнян цей гол став першим у футболці «Вереса» в Прем’єр-лізі.

Одесити не знітилися та відповіли двома небезпечними моментами: спочатку Волошинович виніс м’яч з лінії воріт після удару головою Мартиненка, а потім Бандура встиг зреагувати на рикошет після удару Васіна. Атакував «Чорноморець», а забив… «Верес». Волошинович підхопив м’яч у штрафному майданчику одеситів та пробив у ближній кут – голкіпер «моряків» не справився з ударом та вдруге в цьому матчі пропустив. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Вереса».

Здобута в першому таймі перевага надала господарям впевненості, тому на старті другої половини рівняни продовжили «насідати» на ворота одеситів. На 53-й хвилині Степанюк влучив в руку захисника «Чорноморця» – арбітр вказав на позначку. Михайло Сергійчук розвів м’яч та воротаря по різних кутах – 3:0. Не пройшло й п’яти хвилин, як Степанюк заробив ще одне пенальті. На цей раз одинадцятиметровий взявся виконувати сам постраждалий, однак пробив безхитрісно, і Гутар без проблем взяв м’яч до своїх рук. Згодом чудові нагоди довести рахунок до непристойного втратив Морозенко. Тим не менше, гості змогли відквитати один гол: Васін пробігся лівим флангом та вивіреною передачею знайшов Хобленка, якому залишалося забити в порожні ворота. Хоч до завершення матчу ще залишалося більше двадцяти хвилин, однак відновити інтригу «моряки» так і не зуміли – переконлива перемога «Вереса» з рахунком 3:1.

Через дискваліфікацію не зміг керувати діями своїх підопічних у цьому матчі головний тренер рівненського клубу Юрій Вірт. Його повноваження тимчасово взяв на себе помічник Олександр Зотов.

– Гру можна умовно розділити на два тайми. У першому гра давалася нам важкувато. Добре, що змогли забити першими. Якби рахунок відкрив «Чорноморець», не знаю як далі повернувся б цей матч. Коли забили – заграли впевненіше, краще, – додав тренер «Вереса».

Наставник «Чорноморця» Олег Дулуб залишився незадоволеним командними діями своїх підопічних, через що, на його думку, не вдалося досягти позитивного результату.

– «Верес» – це команда, в якої справді є командний дух. Цю команду неможливо обіграти, збиваючись на індивідуальні дії. Потрібна командна гра. Не вдалося донести це до хлопців. Перший тайм сьогодні – це наш найгірший перший тайм. Як не намагалися потім зламати хід гри – не зуміли. Можливо, просто часу не вистачило, – сказав після матчу головний тренер «Чорноморця».

Довгоочікувана перемога дозволила рівнянам вийти на третє місце в турнірній таблиці чемпіонату. Ті ж самі 25 очок разом з «Вересом» мають «Олімпік» та «Ворскла», однак поступаються рівнянам за різницею забитих/пропущених голів.

Найближчий тиждень для «червоно-чорних» обіцяє бути дуже непростим – на рівнян чекають два поспіль матчі проти донецького «Шахтаря». В середу «Верес» зіграє проти «гірників» в Кубку України, а в суботу запланована гра чемпіонату. Обидва поєдинки відбудуться в Харкові.