У Рівному відбудеться турнір з японських шахів сьоги

  • СПОРТ
Птн, 11/10/2017 - 09:58

12 листопада  о 10:00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці Рівненським клубом сьоги буде проведено турнір серед кращих гравців, з нагоди заснування Української Асоціації Сьоги.

Сьоги – це японська настільна логічна гра шахового типу. Є низка спільних та відмінних рис сьоги та європейських шахів. Мета гри - це поставити мат королю супротивника та наявність одноіменних фігур. Як і європейські шахи, вони мають спільного предка  — це давньоіндійська гра чатуранга, яка з Індії поширювалася на Схід і Захід. Різниця полягає в тому, що розміри дошки в сьоги 9х9, немає королеви, але є золоті і срібні генерали та списи. Відрізняються сьоги від європейських шахів і правилами, що роблять гру більш динамічною. 

По закінченню, всі присутні матимуть змогу взяти участь у безкоштовному майстер-класі від майстрів.

Ця гра – це спосіб інтелектуального розвитку та долучення до японської культури.

Вхід вільний.  

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.