Чергова нічия дозволила рівненському «Вересу» піднятися в топ-четвірку

• СПОРТ
Пон, 11/06/2017 - 10:35

В 15-му турі Прем’єр-ліги рівненський «Верес» продовжив свою нічийну серію матчів в чемпіонаті України до шести поєдинків поспіль. На стадіоні «Україна» у Львові рівняни не змогли розписатися у воротах кропивницької «Зірки». Тим не менше, чергова нічия дозволила команді Юрія Вірта вийти на проміжне четверте, єврокубкове, місце.

Звітну гру команди розпочали в доволі повільному темпі. Перший напівмомент створила «Зірка»: Полегенько навісив з лівого флангу точно на голову Чичикову, однак з ударом нападника впорався Бандура. Рівняни відповіли ударом Карасюка з-за меж штрафного, який з великими труднощами голкіпер «Зірки» перевів у стійку. Першим на добиванні був Сергійчук, однак з близької відстані пробив значно вище воріт. Вже в наступній атаці клуб з Кропивницького відповів гарною комбінацією, яку завершував Загальський – повз ворота.

Загалом в першому таймі вистачало боротьби та порушень правил. Втім, арбітр матчу Дмитро Бондаренко з Одеси давав обом командам грати. У складі «Вереса» частенько на газоні опинявся Сергійчук – зазвичай після зіткнень з темношкірим захисником «Зірки» Пепе Сесе. Ближче до перерви між цими гравцями спалахнула справжня сутичка, однак рефері вирішив не показувати футболістам картки. На 42-й хвилині непогану нагоду відкрити рахунок у матчі втратив Степанюк, який наніс сильний, проте неточний удар з гострого кута.

Найкращу нагоду в цьому матчі у другій половині гри створила «Зірка». Прядун вийшов «на побачення» з Бандурою, однак затягнув з ударом та врешті зблизившись з голкіпером – пробив точно в нього.

У другому таймі першу нагоду для «Вереса» створив Волошинович, який розхитав захисника та пробив у ближній кут – голкіпер «Зірки» був на місці. Вже за мить з близької відстані пробивав Адамюк, втім знову удар прийшовся в Паста. Активну п’ятихвилинку для рівнян завершив своїм моментом Сергійчук: Михайло звільнився від опіки та пробив у ближній кут – повз ворота. В подальшому гравці обох команд помітно втомилися та майже не створювали небезпечних вилазок до чужих воріт. Фінальний свисток судді констатував закономірну нічию 0:0.

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт після матчу сказав:

– Була дуже складна гра. Ми знали, як «Зірка» буде грати. У них насичений захист, який непросто подолати. Коли ж не забиваєш, з’являється нервозність, коли йдеш великими силами вперед, наражаєшся на контратаки. Були моменти у «Зірки», хоча ми були ближчими до перемоги. Не вистачає нам майстерності у завершальній фазі атаки. Вже і останній пас у нас з’явився, а от останнього удару немає. Над цим треба працювати. Зараз перерва, треба буде відновити сили, а їх було потрачено багато. У нас грає 11-12 футболістів, немає ротації. Тому треба привести гравців у порядок до фінішного спурту з п’яти матчів, – розповів наставник рівнян.

Головний тренер «Зірки» Роман Монарьов назвав поєдинок проти «Вереса» одним з найкращих виїзних матчів для своєї команди в сезоні.

– Перший тайм був якісний і за моментами, і за контролем гри. Гравці виконали установку за винятком хіба що забитих голів. Були моменти у нас і в другому таймі. Зобов’язані були забивати і доводити матч до перемоги. Були моменти і в суперника, переважно зі стандартних положень, адже там є кваліфіковані виконавці. Але я переконаний, що ми були ближчими до перемоги, – додав Роман Монарьов.

Після 15-ти зіграних турів «Верес» має в своєму активі 21 очко, яке дозволяє клубу з Рівного перебувати на 4-му місці в турнірній таблиці. «Зірка» здобула 14-й пункт та залишилась на 8-й сходинці.

Наразі в УПЛ наступає двотижнева пауза, пов’язана з матчами національних збірних. Наступний тур чемпіонату відбудеться 18-19 листопада. Рівненський «Верес» зіграє в Запоріжжі проти конкурента в боротьбі за першу шістку – луганської «Зорі».