Рівненський «Верес» вчетверте поспіль зіграв унічию

• СПОРТ
Пон, 10/23/2017 - 13:00

На поєдинок 13-го туру УПЛ до Олександрії рівненський «Верес» відправився без основного центрального півзахисника Валерія Федорчука, який напередодні розірвав контракт з клубом. Замінити в стартовому складі одного з лідерів команди випала нагоду Євгену Морозенку. На інших позиціях зі старту вийшли вже звичні вболівальницькому оку гравці.

Вже на першій хвилині матчу господарі втратили чудову нагоду, щоб вийти вперед, однак Гітченко не зміг влучити в площину воріт після навісу з кутового. Непоганий момент в середині тайму виник в олександрійця Бацули, втім гравець вирішив завдати удару головою, хоча напрошувався удар ногою. Ближче до завершення першої половини гри ще один момент змарнував Євген Банада, який опинившись сам на сам з воротарем, відпустив далеко м’яч та втратив момент для удару. «Верес» нічим цікавим в атаці до перерви не відзначився, до того ж в захисті команди з Рівного вистачало помилок.

Хоча господарі атакували більшими силами, забив «Верес». Євген Морозенко опинився першим на підбиранні після виносу м’яча захисниками Олександрії та невідпорно пробив з метрів вісімнадцяти – м’яч залетів точно в дев’ятку воріт Паньківа. За якийсь час гості претендували на пробиття пенальті: Сергійчук «продавив» захисника «Олександрія», увірвався до штрафного та після контакту із гравцем господарів упав. Головний арбітр матчу Монзуль вирішила діяти послідовно, адже перед цим на одинадцятиметровий претендувала «Олександрія». В обох випадках пенальті призначено не було. Не пройшло й 15 хвилин після голу «Вереса», як господарі відігралися – Старенький був найспритнішим в штрафному майданчику гостей та замкнув простріл партнера по команді.

Чого вистачало в цьому матчі, так це грубощів. Команди на двох заробили вісім жовтих карток, а наприкінці гри олександрієць Полярус встиг отримати червону картку від рефері. Скористатися нетривалою чисельною перевагою рівняни не зуміли. Більше того – забила «Олександрія», однак гол не зарахували через офсайд. Як наслідок, бойова нічия 1:1. «Верес» вчетверте поспіль не знає смаку перемог.

Після 13-го туру рівненський клуб з 19 очками займає проміжну п’яту позицію в турнірній таблиці чемпіонату. Однак з ймовірним урахуванням технічної перемоги «Маріуполя» над «Динамо» рівняни будуть шостими. На п’яти «Вересу» наступає луганська «Зоря».

Наступний матч підопічні Юрія Вірта проведуть в середу, 25 жовтня, в рамках 1/8 розіграшу Кубка України. Рівняни відправляться в гості до поточного лідера Першої ліги київського «Арсеналу».