Жіноча команда БК «Рівне» здобула важку перемогу над «Вінницькими блискавками»

• СПОРТ
Пон, 10/23/2017 - 10:44

В суботу жіноча команда БК «Рівне» провела першу домашню гру в Суперлізі. Суперником підопічних В’ячеслава Ковалевського були «Вінницькі блискавки». Рівнянки у цій грі мали намір взяти реванш за нещодавню поразку у Вінниці.

Втім, активніше гру розпочали баскетболістки гостей. Першу чверть вінничанки виграли з рахунком 19:13. В другій десятихвилинці рівнянки дещо отямились та скоротили відставання, однак на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 24:25.

Підтримка рідних вболівальників дозволила БК «Рівне» зробити ривок в другій половині гри, однак «блискавки» не хотіли віддавати перемогу принциповому супернику. Доля матчу визначилася на останній хвилині. Після того, як Спірідонова з лінії штрафних встановила рахунок 62:60, Стаднік спробували триочковим схилити шальки терезів на бік Вінниці. Але м’яч у кошик не влучив. БК «Рівне» здобуває першу домашню перемогу.

Найбільший внесок в перемогу рівнянок внесла Тетяна Гаврильчик. На рахунку центрової 19 очок та 24 підбирання.

Успіх у грі з вінничанками дозволив команді В’ячеслава Ковалевського піднятися на друге місце. Найближчий матч БК «Рівне» проведе  у середу, 25 жовтня, на своєму майданчику проти столичного "Динамо". Початок о 19:00.