Рівняни взяли участь у V Міжнародному турнірі з міні-футболу у Польщі

  • СПОРТ
Птн, 10/13/2017 - 15:30

Днями рівняни - члени Культурно-просвітницького центру ім.Т.О.Сосновського взяли участь у V Міжнародному турнірі з міні-футболу ім.Казиміра Гурського, який проходив в польському місті Казімєж Дольни. Численна делегація від Рівненщини, яка складалася з понад 50 чоловік, гідно виступила на цьому престижному аматорському турнірі.

Вісім команд, серед яких одна представляла Культурно-просвітницький центр ім.Т.О.Сосновського, були розділені на дві підгрупи. Переможці з кожної підгрупи боролися за перше місце в турнірі, а команда, яка зайняла друге місце, виходила до боротьби за бронзові нагороди.

Турнір розпочався промовою вітальних слів на адресу учасників турніру. Потім звучав Гімн України і уся делегація від Рівненщини голосно його співала. Як сказав в своєму виступі бургомістер Казімєжа Дольного пан Анджей Пісуля:

- Нас дуже тішить, що  турнір здобув статус міжнародного завдяки участі в турнірі команди з українського міста Рівне. Ми любимо українців і нашу любов і гостинність ви сьогодні побачите.

І дійсно українська делегація була прийнята в кабінеті бургомістра, де відбулася дружня і тепла розмова про польсько-українські відносини, про їх перспективи і про майбутні спільні проекти, які б допомагали нашим двом братнім народам в ще більшому і ширшому розвитку.

Після цього на електромобілях членів делегації провезли вулицями міста Казімєж Дольни, яке входить до ТОП-10 найкрасивіших міст усієї Польщі. 

А  потім був футбол. Боротьба була цікавою і ніхто не хотів поступатися. Переможцем V Міжнародного турніру з міні-футболу стала команда з м.Пулави. Команда з України гідно виступила і була запрошена на наступний рік знову взяти участь в цьому цікавому турнірі.

Після цього були виступи народних і самодіяльних колективів. Сам бургомістер Казімєжа Дольного пан Анджей Пісуля грав на саксафоні для учасників і гостей турніру. Були смачні польські національні страви, тепла і душевна атмосфера тривала до самого завершення турніру. VI Міжнародний турнір з міні-футболу чекає усіх шанувальників цього виду спорту наступного року.  

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.