У Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу

  • СПОРТ
Втр, 10/03/2017 - 11:01

В неділю, 1 жовтня, у Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу. В турнірі змагалися вісім команд. У впертій боротьбі перемогу святкувала команда ФК «Штурм» з трикотажного цеху. Друге місце посіли футболісти з фарбувального цеху. Третьою стала ще одна команда з трикотажного – ФК «Шторм». Переможці та призери змагань отримали грошові винагороди та грамоти від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка, а на чемпіонів очікували головні призи – Кубок та баранчик, вирощений на підприємстві.

Згідно регламенту, команди-учасники були розділені на дві групи. По дві найкращих команди з обох груп вийшли до півфіналу, а згодом розіграли між собою нагороди.

– Близько 70 учасників вирішило взяти участь в турнірі, плюс десятки вболівальників, які підтримували команди. Тому вважаю, що турнір відбувся дуже добре. Це було футбольне свято – всі залишились задоволені. Ігри були напружені, безкомпромісні. Всі учасники отримали символічні призи, а переможці та призери матеріальні винагороди, – додав в.о. директора Рівненського льонокомбінату, організатор турніру Роман Фомін.

Боротьба за Кубок вийшла по-справжньому запеклою. В одному з півфіналів та матчі за 3 місце команда-переможець визначилася лише в серії післяматчевих пенальті. За порядком на полі слідкував досвідчений та знаний на Рівненщині арбітр Віталій Марчук. Гра команд хоч і була подекуди жорсткою, втім суддівська бригада вчасно припиняла конфлікти на полі.

– Дякуємо Олегу Казимировичу, що організував для працівників нашого Льонокомбінату таке свято футболу. Всім працівникам дуже сподобалося, турнір був дуже насичений, веселий, а в плані футболу – креативний. Всі  команди були більш-менш одного рівня: десь був фарт, десь дався взнаки  трошки більший клас, але наша команда перемогла в цьому турнірі, – розповів капітан команди-переможця, начальник трикотажного цеху Олександр Кравчук.

Вживу поспостерігати за вирішальними матчами приїхав власник Льонокомбінату Олег Червонюк. Керівник підприємства відмітив самоорганізованість працівників, які вільний від роботи час проводять спортивно та з користю для здоров’я.

– Ми бачимо сьогодні такі усмішки, азартну гру і, власне кажучи, задоволення грати навіть в таку прохолодну погоду. Це означає одне – що в нас на підприємстві все гаразд. Ми працюємо, розвиваємось і ці молоді хлопці сьогодні дають шанси для нашої економіки, для нашої країни, зробити справді європейську країну, – заявив Олег Червонюк.

До слова, найкращі команди турніру вирішили передати отримані грошові винагороди в один з дитячих будинків міста. Планується, що Кубок Льонокомбінату з футболу стане традиційним турніром.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.