Рівненський «Верес» не зміг справитись з наймолодшою командою Європи

• СПОРТ
Пон, 10/02/2017 - 16:11

Рівненський «Верес» провів останню в першому колі УПЛ «домашню» гру. Підопічні Юрія Вірта на «Арені Львів» приймали кам’янську «Сталь». Схоже, рівненські вболівальники вже стомилися їздити на матчі рідної команди до міста Лева, адже на стадіоні зібралося менше тисячі глядачів. Після сенсаційної нічиї на полі київського «Динамо», рівняни сподівалися взяти «рядові» три очки у матчі з наймолодшою командою Європи (!). Середній вік футболістів «Сталі» менше 22 років, а готував команду до матчу 25-річний Кирило Нестеренко. Не зважаючи на молодість, кам’янці ледь не здобули перемогу над «Вересом». Одне очко для команди Вірта врятував Володимир Адамюк.

З самого початку гра у футболістів «Вереса» не заладилася: почергово гравці помилялися в захисті, даруючи м’яч гостям, а в неспішних атакувальних потугах вистачало сумбуру. Молоді та бадьорі «сталевари» швидко пристосувалися до пішохідного стилю гри «Вереса» та почали створювати напівмоменти. Вже на першій хвилині гості мали всі шанси вийти вперед: після обрізки Кобіна поблизу свого штрафного майданчика, на побачення з Бандурою вийшов Мисик, однак пробив вище воріт. В першій десятихвилинці свій шанс з’явився і у рівнян: Степанюк віддав пас на хід Сергійчуку, втім Михайлу забракло швидкості, щоб вирішити епізод на користь своєї команди. «Сталь» відповіла ударом Кузика з-за меж штрафного – вище воріт. Кам’янці активно пресингували «Верес» на чужій половині поля, тому від гри в короткий та середній пас рівняни відмовились, навантажуючи оборону гостей довгими передачами та навісами. Ближче до завершення тайму «Сталь» забила гол: Михайличенко пройшов лівим флангом, віддав в центр на Мисика, який майстерно одним пасом «відрізав» увесь захист «Вереса» – гольову атаку завершив Орест Кузик.

По перерві рівняни дещо пришвидшились. Найбільш вірний момент, щоб зрівняти рахунок на табло втратив Михайло Сергійчук. Втім, нападник «Вереса» зіграв егоїстично, вирішивши пробити самотужки в моменті, де напрошувався пас на вільного Євгена Пасіча. Покарати господарів за декілька хвилин міг Обрадович, однак його удар прийшовся в стійку. Рівняни відповіли низкою потенційно небезпечних стандартних положень, які почергово змарнували Кобін та Федорчук. І коли, здавалося, ніщо не завадить гостям здобути закономірну перемогу у Львові, «Верес» зрівняв рахунок, зробивши це в класичному британському стилі. Сімінін довгим пасом знайшов Федорчука, який разом з Морозенком та Степанюком організували трьохходівку з передач головою. Опустив кулястого на землю Адамюк, який з близької відстані переправив м’яч у ворота Пенькова. В доданий час рівняни спробували вдруге організувати міні-навалу на ворота «Сталі», втім рахунок на табло не змінився – 1:1. Далеко не найкраща гра «Вереса» в сезоні. Водночас похвали заслуговують гравці «Сталі», які зуміли продемонструвати злагоджену комбінаційну гру.

Після цієї гри рівняни залишились на четвертому місці в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 17 очок. Таку ж кількість очок має «Олімпік». В спину «Вересу» також дихає ФК «Маріуполь». Кам’янська «Сталь» після нічиї змогла піднятися на 10 місце.

Тепер в чемпіонаті України з футболу в Прем’єр-лізі наступає двотижнева пауза в зв’язку з матчами національних збірних. Наступну гру «Верес» проведе 14 жовтня – рівняни прийматимуть «Маріуполь».