Рівняни навипередки ходитимуть містом

  • СПОРТ
Срд, 09/27/2017 - 09:16

Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради запрошує рівнян та гостей міста взяти участь у Всесвітньому дні ходьби. Проводять його під егідою міжнародної організації TAFISA.

Вперше до Рівного свято «дійшло» у 2013 році. Відтоді щороку рівняни долають піший маршрут довжиною в кілька кілометрів. Кудою цього річ пролягатиме маршрут організатори поки не розголошують. Але стартуватимуть учасники у неділю, 1 жовтня, вже традиційно із майдану Незалежності.

З 11 години розпочнеться реєстрація учасників, о 12 - початок руху за маршрутом.13:45 – фініш, та розіграш призів від спонсорів заходу, між учасниками, які пройшли маршрут.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.