Депутат Рівнеради запросив рівнян на «Само-гонку»

  • СПОРТ
Втр, 09/26/2017 - 09:17

Рівнянам вкотре пропонують випробувати свої сили у «Само-гонці». Учасникам буде не легко, але весело. Змагання пропагують здоровий спосіб життя і не мають нічогісінько спільного із алкогольними напоями. Усіх, хто зацікавився, 1 жовтня запрошують до старту.

Вже втретє «Само-гонка» збирає любителів спорту у Рівному. Цього разу перегони відбудуться в мікрорайоні на "Щасливому". Аби у змаганнях взяли участь якнайбільше людей, організатори пропонують дві траси на три та сім кілометрів. Коротшу трасу може подолати людина будь-якої вікової і вагової категорії. Для більш професійних спортсменів варто реєструватися на забіг семикілометровою дистанцією.

- Із цікавинок: на фініші для всіх учасників будуть смаколики, бо ж після виснажливого подолання дистанції потрібно буде підвищувати рівень цукру. Всіх нагороджуватимемо медалями (медалі для учасників трикілометрової дистанції дещо відрізнятимуться від тих, які отримають учасники семикілометрової дистанції). Будуть призи від спонсорів та партнерів.

Перед початком змагань відбудеться загальна розминка. Треба сказати, що траса, яка зараз на стадії підготовки, буде досконаліша, ніж попередні рази. А ще буде відлік часу, щоб кожен зміг подивитися свій результат: скільки йому знадобилося, щоб подолати цю дистанцію, - розповідає організатор «Само-гонки» Андрій Тадай.

Маршрут прокладають так, що будуть і горбочки, де побігати, будуть і силові вправи, які доведеться виконувати. Будуть нові цікаві силові перепони для спортсменів-професіоналів.

Траса розмічена маркувальною стрічкою, заблукати неможливо. Біля кожної перешкоди знаходиться волонтер (зазвичай його можна знайти в жовтому жилеті), який стежить за правильним і безпечним проходженням. До нього також можна звернутися з питанням як подолати перешкоду. Якщо в учасника подолати перешкоду не виходить, волонтер призначає йому штрафну вправу: 20 «бурпі». Якщо учасник ігнорує вимоги волонтера, він має право призначити штрафний час, який буде приписуватися до часу проходження учасником траси. Та за словами організаторів, таке відбувається дуже рідко, стосується випадків порушень техніки безпеки проходження заборон або ігнорування перешкод взагалі. Передбачено на трасі і пункт з водою, в разі необхідності тут можна відпочити і поновнити свої сили.

Учасник другої «Само-гонки», депутат Рівнеради Олександр Курсик розповідає, що заради позитивних емоцій, які переповнюють учасників, варто відкинути усі заплановані справи і приєднатися до бігунів.

- Я, як учасник і непрофесійний спортсмен, скажу вам, що це просто неймовірний вчинок наважитися і зробити це. Рекомендую, поставити собі таке завдання і пробігти. Бо це виклик самому собі. Коли ти досягаєш фінішу ти «кайфуєш» не від того, що зайняв призове місце. Ні. Я, здається, взагалі сьомий прибіг, як для спортсменів - це провал. Насправді це була власна перемога над собою. І відчуття неймовірного щастя вже від того,що ти це зроби. Траса була класна, бо ми навіть, плавали. Цікаво, що я скупнувся ще до старту, довелося якось так зануритися у воду, тож стартував уже мокрим, у мокрому взутті. Простий месидж рівнянам: дві траси цього року дадуть можливість попробувати свої сили усім. Дівчаткам, дітям, підліткам можна брати участь і бігти ці три кілометри. Якщо вам цікавий спорт і ви хочете спробувати новий вид спорту для себе - ризикуйте, наважуйтеся і біжіть. Варто робити, варто ризикувати, - резюмує Олександр.

Цього разу, за словами організаторів, плавати учасники не будуть, оскільки до Басівкутського водосховища надто далеко. Але замість водойми буде кількаметрова траншея, яку вже викопали працівники, що займаються підготовкою маршруту для «само-гонщиків».

- Я представник «Rivne Running Club» теж бігати люблю. Але це трішки інше. Більше драйву, адреналіну. Цього разу братиму участь у пробігу. Бо попередні рази, коли приходила в якості глядача, постійно себе картала: «Чого я не на місці учасника». Це можливість дійсно випробувати себе, побачити на що ти спроможний. Помітила, що у всіх учасників у фіналі завжди хороший настрій, позитивні емоції, посмішки. Навіть ті, хто подряпався, чи вдарився, виконуючи завдання… Я справді не бачила, щоб хтось був незадоволений. І це попри те, щоб дійти до фінішу треба подолати багато перешкод. Якщо хтось ще думає йти реєструватися чи ні – відкиньте  вагання, аби не шкодувати так, як до цього часу шкодувала я. Сподіваюся, що погода не буде вносити свої корективи. Зрештою, якщо буде якийсь дощик, то це тільки додасть свого колориту, - розмірковує Ірина.

Організатори зауважують, що й справді погода не має абсолютно ніякого значення. Пробіг перенести можуть хіба у тому випадку, якщо рятувальники розішлють штормові попередження, або що.

Брати участь можна або індивідуально, або ж цілими командами в складі п’яти осіб.

- Уже зареєструвалося понад півсотні учасників. Але як показує практика, рівняни реєструються найактивніше в останні два дні. Зареєструватися можна на сайті «Runstyle» (вартість 200 гривень), або ж у день пробігу (250 гривень), - говорить організатор пробігу.
Реєстрація учасників відкривається о 10 годині в стартовому містечку і закінчується за 30 хвилин до початку забігу. Тут же, на території стартового містечка діє переодягальня та камера зберігання.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.