Рівненський "Кардинал" здобув першу перемогу в Екстра-лізі

  • СПОРТ
Пон, 09/25/2017 - 17:51

В суботу, 23 вересня, МФК «Кардинал-Рівне» зіграв перший домашній матч в новому сезоні футзальної Екстра-ліги. На своєму майданчику підопічні Сергія Піддубного приймали гостей з Покровського – команду «Титан».

«Кардинал» зумів порадувати своїх вболівальників перемогою з рахунком 5:1. Голами у складі господарів відзначилися Мануйленко, Концеба, Новак, ще два влучні удари на рахунку Фаренюка.

Відтак, після двох зіграних турів МФК «Кардинал-Рівне» має в своєму активі три очки та займає 5 місце в турнірній таблиці. Наступну гру підопічні Сергія Піддубного проведуть в Києві проти місцевого клубу «Хіт». Гра відбудеться в суботу, 30 вересня.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.