ХХІІ спортивні ігри інвалідів відбулися у Рівному

  • СПОРТ
Пон, 09/11/2017 - 17:32

До дня фізичної культури і спорту, 9 та 10 вересня в приміщенні регіонального центру «Інваспорт», проходили ХХІІ спортивні ігри інвалідів.У змаганнях взяли участь 220 учасників з Рівненщини, районних центрів та самого міста.

В програмі змагань відбулись спартакіади серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами зору та вадами слуху.

Зіркою розважальної програми став заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках – Іван Сівак. Він привітав усіх спортсменів своїм козацьким танцем.

Окрім переможців свою нагороду здобув і керівник регіонального центру «Інваспорт», заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Віктор Кучер.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.