Експертиза «Авангарду» затягнулася – мер Рівного готується штрафувати проектантів

  • СПОРТ
Срд, 09/06/2017 - 17:44

Довгоочікувана реконструкція стадіону «Авангард» у Рівному знову переноситься. Готовий проект спортивної арени львівські проектанти з компанії «Арт-Простір» презентували ще на початку квітня цього року та відправили його на експертизу в Київ, однак відповіді зі столиці досі немає. Навіть якщо експертиза дасть позитивну відповідь, має розпочатися тендер по визначенню підрядника будівництва. А це, в свою чергу, займе ще щонайменше місяць. Тому все менше шансів залишається на те, що відбудова «Авангарду» розпочнеться цьогоріч.

– Не знаю на якому етапі знаходиться експертиза. Ми заключили угоду з проектним інститутом і відповідно до тієї угоди є кінцевий термін, коли вони повинні представити проект. Якщо цього не буде, то будуть штрафні санкції до проектного інституту. На жаль, втрутитися в процес проходження експертизи я не можу. Якщо експертиза має зауваження до проектного інституту, то це повинен ліквідувати проектний інститут. Якщо експертиза затягується, то ніхто не може втрутитись. Вона також має певний час. Я допускаю, що можуть бути якісь зауваження до проекту – я про них не знаю. Але термін проектування не вийшов, договір ще не добіг кінця. Якщо добіжить – будуть штрафні санкції, – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Таким має бути оновлений "Авангард" згідно з проектом

Нагадаємо, епопея з реконструкцією головної спортивної арени Рівненщини триває далеко не один рік. Декілька поколінь можновладців демонстрували амбітні проекти, втім на них все «будівництво» і завершувалось. Останній презентований проект вартістю 1,5 мільйона гривень поки що повторює долю своїх попередників – далі яскравих малюнків справа не пішла. Водночас міський голова Рівного Володимир Хомко та президент «Вересу» Олексій Хахльов неодноразово заявляли, що в 2019 році Рівне матиме омріяну арену з підігрівом поля та легкоатлетичним манежем. Очільник міста запевняв громадськість, що необхідні для реконструкції 120 мільйонів гривень в бюджеті Рівного є.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В очікуванні 2019: рівненський «колізей» планують зробити повноцінним «Авангардом» (ФОТО+ВІДЕО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.